Compania Hidroplasto SRL, lider cu peste 21 de ani de experiență în producția de mase plastice și soluții pentru infrastructură (rosturi de dilatație), anunță extinderea echipei de producție.
Posturi disponibile:
Muncitori Producție (Fabrica de mase plastice);
Personal Tehnic (Producție, furnizare și montaj rosturi de dilatație pentru poduri).
Beneficii:
Pachet salarial atractiv și motivant;
Sistem de bonusare în funcție de realizări;
Tichete de masă;
Transport asigurat gratuit de către companie.
Cerințe:
Disponibilitate pentru lucru în 3 schimburi;
Seriozitate și dorință de învățare.
Contact: Persoanele interesate pot depune CV-ul la adresa de e-mail office@hidroplasto.ro sau direct la punctul de lucru din Str. Pacea nr. 26, loc. Mihai Eminescu, Botoșani. Informații suplimentare la numărul de telefon: 0231.522.525.


Copiilor noştri li se pregăteşte, inconştient, o lume de joben ciuruit, din care niciodată nu iese iepuraşul. Doar panglicile politicilor sociale roase de moliile cu ştaif din ultimele decenii.
Suntem oropsiţi, suntem disperaţi, manipulaţi până acolo încât ne bucurăm să fim masa de manevră a unora şi să susţinem că aşa e normal.
Acum îl înţeleg pe Cioran, dar îl înţeleg mai bine şi pe Preda.
Şi mă gândesc iar, cu groază, la copilul meu.
Cel puţin eu nu îmi doresc să ştiu că micuţul meu va fi singur, cu sufletul desculţ, prin jungla mileniului III !
https://curierulsatelor.ro/wp/2019/10/16/cu-sufletul-descult-prin-jungla-mileniului-iii-editorial/


More Stories
Radarele fixe au invadat România. Unde sunt ”capcanele” din Botoșani și Suceava
Vatra Domnească investește peste 600.000 de roni în tehnologie și viitor
Cătălin Silegeanu cere audieri în Parlament după amenzile record în dosarul ROBOR